Mandeles medū

Rieksti Medū ir ne vien ļoti garšīgs, bet arī vērtīgs kārums. Tomēr ne visiem ir zināms, kādi vitamīni un minerālvielas ir to sastāvā, kā arī tas, ka rieksti nostiprina imūnsistēmu un veicina organisma atjaunošanos, turklāt, tas nebūt nav viss.

Mandeles (50 gramos 160 kalorijas un 14 grami tauku)

Mandelēs ir deviņas reizes vairāk ļoti veselīgo monopiesātināto tauku, nekā slikto tauku. Turklāt šie rieksti satur daudz proteīna, šķiedrvielu, kalcija un dzelzs, kā arī nesatur holesterīnu. Mandeles ir arī labs E vitamīnu avots, kas organismu aizsargā pret audzējiem un insultu.

Mandeles ir vieni no uzturvielām visbagātākajiem riekstiem. Tajās ir daudz vitamīna E, B grupas vitamīnu, kālija, magnija, fosfora, cinka un olbaltumvielu. Mandeles ir labākais E vitamīna avots, kas mazina vēža saslimšanas risku. Mandelēs esošais kalcija daudzums pārsniedz tā saturu pienā, tāpēc tās ieteicamas grūtniecēm.

Jaunumi

STARPTAUTISKĀS KONKURĒTSPĒJAS VEICINĀŠANA27.09.2021

Z/S Kalna Smīdes 1 ir noslēdzis <07.06.2017> līgumu Nr.<&lt; SKV-L-2017/308 > ar Latvijas Investīciju...

Starptautiskās konkurētspējas veicināšana07.06.2017

Līguma Nr. SKV-L-2017/308...

Atsauksmes

Pilnībā piekrītu Jūsu sauklim „Vairāk nekā medus”. Dažādie rieksti medū tik tiešām ir kaut kas vairāk nekā medus. Un pat vairāk nekā rieksti medū. Laikam pie vainas Gaujas Nacionālā parka īpašā aura. Gardi!

Natālija

Kontakti

"Kalna Smīdes", Drabešu pagasts, Amatas novads, LV-4101
Tālrunis: +371 26435206
E-pasts: mellifera@intercom.lv

twitter.jpg    facebook.jpg