Šokolāde medū

Pirmo reizi Latvijā, apvienojot medus saldumu ar tumšās šokolādes rūgtumu, ir radīts vēl nebijis baudījums Jūsu garšas kārpiņām. Tā ir lieliska izvēle brīžiem, kad gribas sevi vai bērnus palutināt ar ko saldu, mutē kūstošu, veselīgu un uzmundrinošu – unikālu produktu, ko piedāvā mūsu pašu – Latvijas – uzņēmējs. Viegli smērējams, tas kļūs par lielisku aizstājēju ierastajam šokolādes krēmam, bet, pievienots kosmētiskajiem līdzekļiem, ļaus palutināt ādu ar ko nebijušu.

 

Produkta sastāvs
Gaujas Nacionālā parka teritorijā vākts ekoloģiskais medus apvienojumā ar augstvērtīgu melno šokolādi ir radījis vēl nebijušu piedāvājumu visiem saldummīļiem. Šis unikālais produkts nesatur nekādas E vielas, tāpēc ir veselībai drošs un pat noderīgs.

Produkta ietekme uz veselību Gan medus, gan tumšā šokolāde ar augstu kakao saturu tiek uzskatīti par veselību veicinošiem produktiem, tāpēc, tos savienojot, ir radīts produkts, kas uzlabo pašsajūtu un veicina dažādus vēlamus procesus organismā. Pieminēsim tikai dažas no lietām, ko pozitīvi iespaido medus un/vai šokolāde – asinsspiediens, imunitāte, garastāvoklis, darba spējas, dažādu mikroelementu uzņemšana ar pārtiku.

Medu var lietot gandrīz ikvienas slimības ārstēšanai, kā arī organisma vispārējā stāvokļa uzlabošanai un slimību profilaksei, taču dažādi pētījumi norāda, ka arī šokolāde pozitīvi ietekmē sirds un asinsvadu sistēmu, sieviešu hormonālo līdzsvaru. Turklāt gan šokolāde, gan medus ir labi antioksidanti un antiseptiķi.

Visas šīs pozitīvās medus un šokolādes īpašības ir saglabātas arī Šokolādē medū.

Produkta izmantošana pārtikā
Saldais un rūgtais, ietverts vienā produktā, sniegs neatkārtojamas sajūtas Jūsu garšas kārpiņām. Ģimenēm ar bērniem Šokolāde medū ir neaizveidojama, ja vēlaties ļaut bērniem našķoties ar šokolādi, kamēr Jūs priecāsieties, ka bērns ēd tik veselīgo medu. Turklāt krēmveida konsistence nodrošina ērtu krēma uzsmērēšanu, tāpēc bērns pats varēs pagatavot savu iecienīto maizīti.

Ļaujoties pavāra talantam, iegūsiet brīnišķīgus saldos ēdienus un konditorejas izstrādājumus ar vienreizīgu, līdz šim nebijušu garšu, ko atzinīgi novērtēs gan medus, gan šokolādes cienītāji. Atrodiet savu recepti, kā pagatavot garšīgu enerģijas lādiņu brokastīm vai uzmundrinošu kārumu brīžiem, kad darbi nevedas un noskaņojums kļūst arvien sliktāks! Eksperimentu iespējas ir neierobežotas.

Produkta izmantošana kosmetoloģijā
Ja vēlaties iegūt maigu, veselīgu ādu, izmantojiet Šokolādi medū, ejot pirtī, masējot ķermeni vai pievienojot to sejas un ķermeņa maskām. Medus un šokolādes masāžas ir vienas no pieprasītākajām procedūrām skaistumkopšanas salonos, bet tagad Jums ir iespējams novērtēt abu šo produktu vienlaicīgu iedarbību uz ādu – šokolādes masāžu, kas tradicionāli tiek ieteikta ādas pabarošanai, mitrināšanai un tonizēšanai, un medus masāžu, kas ir viena no efektīvākajām pretcelulīta procedūrām, vienlaikus arī barojot ādu un bagātinot to ar dažādiem mikroelementiem.. Šokolādes medū unikālās īpašības un teicamais sastāvs panāks vairāk nekā dārgi sintētiskie krēmi.

Jaunumi

STARPTAUTISKĀS KONKURĒTSPĒJAS VEICINĀŠANA27.09.2021

Z/S Kalna Smīdes 1 ir noslēdzis <07.06.2017> līgumu Nr.<&lt; SKV-L-2017/308 > ar Latvijas Investīciju...

Starptautiskās konkurētspējas veicināšana07.06.2017

Līguma Nr. SKV-L-2017/308...

Atsauksmes

Pilnībā piekrītu Jūsu sauklim „Vairāk nekā medus”. Dažādie rieksti medū tik tiešām ir kaut kas vairāk nekā medus. Un pat vairāk nekā rieksti medū. Laikam pie vainas Gaujas Nacionālā parka īpašā aura. Gardi!

Natālija

Kontakti

"Kalna Smīdes", Drabešu pagasts, Amatas novads, LV-4101
Tālrunis: +371 26435206
E-pasts: mellifera@intercom.lv

twitter.jpg    facebook.jpg